O mně

Šaty jsou šité v České republice přímo na míru postavám zákaznic. Zákaznice si nejdříve může vybrat konkrétní střih dle fotografie a dále pokračujeme s výběrem materiálu. Materiál a další příslušenství na svatební šaty si může zákaznice přinést i vlastní. Vybraný střih na fotografii nemusí být vždy výchozí, ale slouží jen pro představu. Dle přání lze změnit celý koncept šatů.

Je možné ušít šaty také podle vlastní předlohy či vlastního návrhu. A všechny Vámi vybrané šaty upravit dle představ. Náš internetový obchod klade důraz na spokojenost našich zákazníků – na precizní zpracování, rychlé dodání a skvělou cenu.

Zhotovení šatů na míru trvá cca 1-3 měsíce, ale záleží na náročnosti střihu a mém diáři. Veškeré fotografie uvedené na těchto stránkách jsou pouze ilustrativní. Fotografie dále slouží pouze pro výběr střihu. Veškeré materiály a doplňky pro šití nakupujeme v České republice. Šaty, které Vám ušijeme, jsou svým originálem. Mou referencí je především desetiletá praxe v oboru a úspěšně dokončená odborná střední škola oděvní.